Tüm programlarımız garantili ve size özel hazırlanmaktadır. Lütfen bize ulaşın

Hemen İletişime Geçelim

ŞUH RAHİBE

Bir gece Yanımda bir gölge vardı; Gölgemi çalıp, Gölgesini aradı kırsalımda. Ben... O gece intihar ettim. Etimi kestim ve içim (...)

Detaylar

SON GERÇEK

Gür ateş, araçken meczup elinde Dönüştüğü amaçla sahibini yakar. O zaman, eğilim piyadesi, görüler Makarayı boşaltır çel (...)

Detaylar

SIKINTI AYİNLERİ

Kimi dilsiz hayatların vergi ıstırabı çektikleri Yerlerde çok zaman bekledim! Bir sızıntı gibi Bekledim ki, içimden taşanlar hep suçsuzdu. Suç (...)

Detaylar

MILENA

Sen ki dövülmüş çelik parçası Nereye değsen, yarım kalır! Ey gündelik umutların anası - Her yarım, bir umman yaratır! Sessiz yılları (...)

Detaylar

BIKKIN ŞARKILAR

Sıradan aklın yanılmış görüleri İşlerken ruhumuzun son yazına,  Hiçbir basamak kurtaramaz aşkı Gözyaşımızla yükselen sellerden... &Oum (...)

Detaylar

TİRAN

İhanetin depremleri içinde Zihnimin fahişe seslerini - duyuyorum! Yüreğimin tüm çıplaklığıyla Her gece     tekrar  (...)

Detaylar

AGNOSTİK

Ağırlaşan duruşumla yanaştım yanına Biraz rüzgârlı bir havaydı ki ruhum, Çevrende tozuyordu hislerinle ufalarak. Çok sürmedi, toplandım özlem (...)

Detaylar

SENİ DE GÖRÜYORUM

Seni de görüyorum, ruhundaki çiçekleri de Bahar gelsin diyorsun durmadan, usul usul Baharın gürültüsü ve bedeni titreten her şey: İn (...)

Detaylar

ESMER KOZA

Yüreğimizde ölümün değimsiz bağıntıları Zamanın meçhulünü düşlerimizle yemliyor!  O ki, dünyanın hülyası etrafında dönen, (...)

Detaylar

KIRIK KUKLA

Gerçek’e sadık bakışmalar, içten tebessümler ve merhamet sonsuza çalkalanarak akan bir nehir iken, bir gün, düşündü bir Us: “Ey bilgeliğin (...)

Detaylar

KRİSTAL İMGE

Charles Baudelaire'e Camı kırık, ahşap pencereden sarkan, Düş Haritası bulunamaz define misali, zengin Aranmalar arasında bekledi kendi sırasını. Rengini kem (...)

Detaylar

KIRIK TESTİ

Burulu Göz, tarihten toplanmış karanlıkla, Cevapsız elinde, milyonlarca çelişkiyle, Sorup durdu zihnimin türbesine, kaderi: - Hangi telleri titretti, o il&acir (...)

Detaylar

TEPKİMELER

Arzu ve gururla yaltaklanan yaşam, Ey umarsız ruh! Kapılır her zerre, Hükümler giydiren ihtiras yeline... Ki zamanın, uzar gider ağır izlenimi; Dolar zihnin (...)

Detaylar

SÜREGELEN

Dünya yavaşça homurdanırken boşlukta Ağır ağır volta atarken kilitli kapılar ardında Pula değmez bir iştir bu, herkes bilir de Yinede bilmek istemez kimse, bilemez< (...)

Detaylar

SİMETRİK KOKU

Doğanın üreyen anasına... Bilincini ayaklandıran mumların, Vergileri okşuyor sivri güdülerini; Kirsiz tenin, dokunulmaz ve kutsal: Bulaşıcı hastalığın, (...)

Detaylar

NUH’UN GEMİSİ

Düşlerin sahte görüntülerinden hariç Evreni yaratan ve yok eden hisler, Yaşıyor, bir lamba gibi, karanlığa aç; Ve bir anlık varlığı temin edip (...)

Detaylar

ÇÜRÜK DİŞLER

Birden bastırıp mazinin bön sıkıntısı Bekleyiş cehennemini yaratıyor... Bütün teşebbüsler nedendi sanki Yankılansın diye ölümün üstü (...)

Detaylar

İŞKENCE

Ey yalnızlık, Ruhumu bir kayıp içinde cezalandıran Tanrının sert sancısı kırılsın diye Benzersiz yüzlerini taşıyorum içimde. Gözlerinde sür& (...)

Detaylar

YİTİRİLEN

Sen artık tüm saatleri yitirmiş, Şişkin göz torbalarındaki anlamı Taşıyorsun asırlık bir yük gibi... İşte gece, ve koyulanan yalnızlık Sesimiz uzayıp gits (...)

Detaylar

SUSKUNUN PERİSİ

Ey hiçliğim; per-î perişan kalbim Çölünde suskun çiçekler açıyorum; Sen, sevdanın baygın gözleriyle Zihnin çoğul (...)

Detaylar

LAYİHA

Ey hiçlik! Sen bereket ver azabıma Kanımda dolaşan rengi belirsiz acının Geceden koyu düşlerine sunak kıl bedenimi! Ey rüzgârlı gece, düşünc (...)

Detaylar

DARBE

Geçmiş, baltası omuzunda yürüyorken Gel bana, gel, acımasız yüreğinle Her gece vur kolumun birazına, durma Yasaklı bir düş içinde savaş beniml (...)

Detaylar

NE KALIR

Geçmişin buruşuk perdesi çekilince Geriye, öncesi derlenmiş acılar kalır. Gökyüzü, kaplanır kara kara bulutlarla Bir insan, boğuşur devasız ha (...)

Detaylar

HİÇLİĞİN CAMLARI

Delice bir hırs bu, ölüm misali Sımsıkı kavrar her soluğun düşünü Buğulu dünyalara açılır camlar Menteşelerin en gıcırdayan notaları (...)

Detaylar

SANATÇININ KADERİ

O, hiç kimselerin kendini avutamadığı sevginin, derin sular misali akıntılı kutsallığı, çeliyor bir çocuk tebessümüyle göklere asılmış aklımı... Bir çıkar (...)

Detaylar

DİLENCİ MELEKLER

Ey Sefil! İyi biliyorsun ki; - Ölüm meleği yanağını okşarken, odaklandığın dökülmüş tavan, hışımla çökecek üzerine. Molozlar içinde, belli belirsiz (...)

Detaylar

İzlenimler - Ahmed Halil

İzlenimler isimli ilk kitabım bir deneme yayını olarak matbaada basıldı. İlerleyen zamanlar tam anlamıyla yayınlanması için çalışmalarım devam ediyor. En azından şu an şiirlerin yer b (...)

Detaylar

Çerez Politikası

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz, lütfen daha iyi bir deneyim için onayınızı verin

Ayarlar Onay Ver Red Et Görüntüle